call us on: +86-533-4200240  E-mail: shuangying44858@163.com  Fax:+86-533-4202240
Zibo Boshan võidavad Chemicals Co., Ltd
Telefoni: +86-533-4200240
E-posti: shuangying44858@163.com
Toote kategooria
News
Kodu > Uudised > Sisu

Värvid ja pinnakatted vahe vahel

Teenetemärgi turu heaolu, paljud inimesed on hakanud mõistma hoone materjale toodete värvi sõna on ka aeglaselt meie tähelepanu. Mõned inimesed arvavad, et värv on värv, ja mõned inimesed arvavad, et värv ja värvi on kaks ei asja. Mis on värv? Mis on värvi ja värvi?

1. Sissejuhatus värvi

Nn kate on kaetud pind on kaitstud või sisustatud objekt, ja saab kaetud pidevat, tavaliselt vaik ja õli, tahke haardumist või emulsioon, lisada või ei lisada pigmendid, täiteaineid, lisada asjakohane lisaainete mahetoidu lahustid ja valmistatud viskoosne vedelik. Katted on üldjuhul koosneb nelja põhilised koostisosad: kilet moodustaval materjali (vaik), pigmendid (sealhulgas füüsiline pigmendid), lahustid ja lisaained.

Vastavalt peamine kilet moodustaval materjalid värvi saab jagada õline värvi, fiber katted, sünteetilised katted ja anorgaanilised katted, värvi või värvi kile omadused võib jagada lahendus, lateks, sol, pulber, valgus, väljasuremine ja värvikas art värvi. See kaitseb, kaunistab, märgid ja muud erifunktsioonid (nt elektri-isolatsioon, veeorganismide tõrje, drag vähendamine, soojusisolatsioon, kiirguse, juhtivus, magnetiline juhtivus jne.). Seetõttu ja leevendavate, riigikaitse, teadusuuringute ja inimeste elu on üha laiemalt kasutatud.

2. värvi ja värvi vahe

Eelmise agregaatide töödeldud taimsed õlid ja looduslikud vaigud ja kutsutakse tavaliselt värvid. Arengut, katted sort kasvab ja kvaliteedi ja tulemuslikkuse suurendamine, paljud uued katted enam sisaldavad õli komponente. Sellest ei piisa, et maalida nimisõna. Seetõttu kehtivad nüüd kattega pind värvi ühisnimetus erinevate materjalide, värvi on ainult üks selline värv. Teaduse arengu ulatuslikku kohaldamist igasuguseid polümeeride vaigud on teinud katte toodete põhjalikku muutmist nii täpne nimi peaks olema "orgaanilise värvi".

Tegelikult värvi on mingi värvi, kuid ainult joonistada Tungaõli tooraine ja lakk ja värv, põhineb inglise keelde ainetega. Veelgi enam, kuna kaasaegsed värvid peaaegu enam ei kasuta tung õli ja lakk toorainena, ei nimetame seda värvi uuesti.


Võtke meiega ühendust
Address:Xiajiazhuang Town, Boshan Dist. Zibo, Shandong, Hiina
Tel: +86-533-4200240  Fax:+86-533-4202240
E-mail:shuangying44858@163.com
Copyright © Zibo Boshan võidavad Chemicals Co., Ltd