call us on: +86-533-4200240  E-mail: shuangying44858@163.com  Fax:+86-533-4202240
Zibo Boshan võidavad Chemicals Co., Ltd
Telefoni: +86-533-4200240
E-posti: shuangying44858@163.com
Toote kategooria
News
Kodu > Uudised > Sisu

Sissejuhatus raiskaja vee ravimeetodite koondaja

Sissejuhatus raiskaja vee ravimeetodite koondaja

Maavarade rikastamine kanalisatsiooni sisaldab mineraalide töötlemine drenaaž, rikastamisjäätmete tiik ülevoolu ja minu drenaaž. Drenaaž protsessi drenaaž transporditakse tavaliselt rikastamisjäätmete läga rikastamisjäätmete Parki, edaspidi rikastamisjäätmete vett; Seega beneficiation raiskaja veepuhastus on ka rikastamisjäätmete vee töötlemine.

Õhuvoo koondaja äravoolu koosseisu on seotud koostis, palgaaste ja valiku meetodi maagi. Tootmise drenaaž võib ületada riigi tööstus "kolm jäätmed" standardite projekti on: pH, hõljuvainete, tsüaniidi, fluoriidi, tsinksulfiid, raiskaja veepuhastus keemiline hapnikutarve ja raskemetallide ioone.

Vastavalt esitatud õhuvoo koondaja reovee kanalisatsiooni see saab jagada kolme liiki: vesi sisaldab peatatud kuivainete, sisaldavad tsüaniidi ja orgaaniliste sisaldav orgaaniline keemia. Siiski kontsentraatori sõltumata raske, magnet, ujuvad tehase reovee sisaldab mitmeid hõljumi ja muude saasteainete koos Sortimismeetodid rauamaagi sorte, näiteks ujuvad taime sisaldavate orgaaniliste mineraalide töötlemine, plii, tsink, volfram, molübdeen, gold taime sisaldavad tsüaniidi ja muid aineid.

Esimene, mineraalide töötlemine reovee omaduste ja ohtude

Reovee peamised kahjulikud ained on raskmetallide ioonidega, mineraalsed ujuvad mitmesuguseid orgaanilisi ja anorgaanilisi ujuvad suhtes, kaasa arvatud äärmiselt mürgine tsüaniid, cyanochrome jne. Kanalisatsiooni sisaldab ka mitmesuguseid lahustumatu jämedad osakesed ja peenosakeste hajutatud lisandeid. Maagi vesi sisaldab tihti ka naatriumi, magneesiumi, kaltsiumi ja teiste sulfaati, kloriidi või naatriumhüdroksiidi. Raiskaja veepuhastus maohappe beneficiation reovee koosneb peamiselt väävlit sisaldavad mineraale, mis on segatud vesi õhu molekulidega.

Reovee saasteainete on peamiselt hõljuvaine, happe ja leelise, raskmetallide ja arseeni, fluori, mineraalide töötlemise kemikaalid, keemiliste hapnikuga küllastunud ainete ja muude saasteainete nagu õli, fenool, ammoonium, Fosfiin ja nii edasi. Raskmetallid, vask, plii, tsingi, kroomi, elavhõbedat ja arseeni ioonid ja nende ühendid nagu on hästi teada. Teiste saasteainete peamised ohud on järgmised:

(1) Hõljuvatest aine: hõljumi vee võib tekkida näiteks blokeerimise kala lõpused, vetikate fotosünteesi takistada vee bioloogiline elu tingimused, mis mõjutavad kui hõljumi on liiga suur, see võib ka teha jõe settimine , selle niisutusega teeb mulla The kui vett kasutatakse elavat vett, heljuv aine on aine, mis muudab inimesed end ebamugavalt ja patsient on bakterid ja viirused, mis on potentsiaalselt kahjulik inimorganismile. Isegi kui heljuv aine on raskmetallide ühendid, nad lastakse vesi teatud tingimustel (pH langus, ioontugevuse, raiskaja veepuhastus kelaat orgaaniline kontsentratsiooni muutus jne.).

(2) xanthate:, xanthate, kahvatukollane pulber, ärritab lõhn, kerge murda, maitsmis valve 0,005 mg / L. krevette ja muu vesi, mis on saastunud xanthate krevette. Selle xanthate on vees lahustuv ja ebastabiilne, eriti happelises vees. Jäätmeid lagundavatel aine CS võib saasteaine väävel. Seega, butüül xanthate vee maksimaalne lubatud kontsentratsioon on 0,005 mg/L, naatriumi võihappeks endise Nõukogude Liidu kontsentratsioon on 0,001 mg/L.

(3) must meditsiin: dihüdroksü disulfide fosfaadi kui põhiline osa, sealhulgas lisandite, sealhulgas sipelghapet, fosforhape, väävel kresool ja eraldamine. Nähtaval tume pruun õline vedelik, lahustub vees, vesiniksulfiidi lõhn. Samuti on saasteainete fenooli, fosfori ja teiste reostuse allikas.

(4) Männiõli: st 2 # ujuvad õli, raiskaja veepuhastus terpeeni alkoholi põhikomponent. Pruun õline läbipaistev vedelik, ei lahustu vees, on mürgine mineraal töötlemise abiainena, kuid rosin maitse, mis võib põhjustada muutusi vee taju jõudlust. Kuna Männiõli on vahutamisvastase aine, on lihtne toota ebameeldiv vaht.

(5) tsüaniidi: väga mürgised ained oma kehasse, maohappe mõjul oli hüdrolüüsitakse sisse Vesiniktsüaniidhape ja oli imendub mao ja seejärel verre. Vesiniktsüaniidhappe sisaldus veres siduda batsillid raua ioonid toota oksüdeerunud kõrge raua raku chromase acidase, nii et need kaotavad võime edastada hapniku, põhjustades Koehüpoksiat põhjustada mürgistuse. Siiski tsüaniidi saab eemaldada self-purification vees, nii et kui see majutusasutus abil saab laiendada rikastamisjäätmete paagis beneficiation reovee viibeaeg heite taseme saab saavutada.

(6) tsinksulfiid: Tavaolukorras, S, HS vett mõjutab tervist luua eraldamine happelises vees. Kuna vee eraldamine üle 0,5 mg/l, kala on toksiline mõju, ja teada, lõhn oma heitkoguseid; Raiskaja veepuhastus atmosfääri eraldamine maitsmis valve l0mg / m. Peale CS, lenduvad vees hingamine ja kehasse, naha kaudu väikeses kontsentratsioonis pikka aega võib põhjustada mürgistuse, neuroloogiline haigus Charcote (süsinikdioksiid) süsiniku disulfide hysteria viib.

Teiseks taim kontsentraatori raiskaja veepuhastus üldpõhimõtteid:

(1) tuleks kasutada täiel määral rikastamisjäätmete selguse ja looduslikuks.

(2) kui looduslike sademete vastama heitmetega seotud nõuetele, tuleks kasutada flokulandina.*, keemilisi või muid meetodeid.

(3) Kui soovite kasutada Keemiline töötlemine, tuleb kasutada ravimvormi agent. Vastasel juhul kandma vastavalt olukorrale reostuse kasutamist mitmete ravimite, raiskaja veepuhastus kuid farmaatsia tüüp ei tohiks olla liiga palju.

(4) kemikaalide kasutamine peaks olema mürgine, vähemürgiste, suure tõhususega või valgusreostuse, madalad hinnad ja lihtne saada farmatseutiliste. Kõige tavalisem kontsentraatori raiskaja vee töötlemiseks on lubi.

(5) tuleks analüüsida ja õppis kanalisatsiooni kasutamine erineva iseloomuga, nii et jäätmekäitlus ravi jäätmete, terviklik.


Võtke meiega ühendust
Address:Xiajiazhuang Town, Boshan Dist. Zibo, Shandong, Hiina
Tel: +86-533-4200240  Fax:+86-533-4202240
E-mail:shuangying44858@163.com
Copyright © Zibo Boshan võidavad Chemicals Co., Ltd