call us on: +86-533-4200240  E-mail: shuangying44858@163.com  Fax:+86-533-4202240
Zibo Boshan võidavad Chemicals Co., Ltd
Telefoni: +86-533-4200240
E-posti: shuangying44858@163.com
Toote kategooria
News
Kodu > Uudised > Sisu

Sissejuhatus ja protsessi reoveepuhastust toitlustus hotellis

Sissejuhatus ja protsessi reoveepuhastust toitlustus hotellis

Sama on selle "

On mitu võimalust määratleda toidu ja joogi jäätmed: sellistesse toiduainete ja jookide tööstusele ja söögituba ja tootmise jäätmete, jääkide ja jäätmete, on kombeks öelda et restoranid, reoveepuhastust hotellid ja muud toiduained heidet oil.潲 vee, sealhulgas riisi vee, riisi supp, jäänud fishbone, luu jääkide, melon jne. Statistika, vaid rohkem kui 100 suure ja keskmise suurusega linn toitlustus tööstus, reovee päevane kogus on ligi 300 miljonit t, kui ei käsitleta põhjustab suure reostuse.

Esiteks toidu omadused jäätmete

Toiduainete ja jookide koosnevad jäätmed on ülejäänud toitu ja vett, tärklist, toidu kiudaineid, loomse rasva ja muu orgaanilise aine põhiline osa, suur toitainete sisaldus, suure veesisaldusega, reoveepuhastust kõrge rasva ja soola, kiiresti riknevate kääritatud lõhn The kui koguda see koos rämpsfailide kogumine, vedu ja kõrvaldamine, tõsiselt mõjutada linnas ja elamu elu, mõjutab ka siseriiklike jäätmete mõju lõpphoiustamine. Lisaks toiduainete raiskamise sisaldab palju orgaanilist ainet, oma toitumine on terviklik ja rikas, kui asjakohane ravi meetodid, saate söögi- ja joogikohta "ressursikasutuse" olevat jäätmete.

Teiseks toiduainete reovee käsitlemine

On kaks võimalust toidu jäätmeid:

① keemiliste reaktsioonide, lisades heitvee orgaaniliste lagunemist keemiliste ainete kasutamine oluline, reovee ja siis maetud ravi. Selle meetodi eeliseks on lihtne, tõhus, puuduseks on, et mitmeid kasulikke jäätmed jäätmete materjali jäätmed, ja see on teisene reostada.

② toiduainete raiskamise

Vesi läbi rea ravi kasutatakse orgaanilise väetise tootmiseks. See meetod on kooskõlas kahjutu, vähendatud, ressurssi orienteeritud lähenemisviisiga, kõrge töötlemiskulud, reoveepuhastust pikk tootmise puudustest tsükkel, majanduslikku tasuvust ei ole ilmne. Praegu teist meetodit kasutatakse toidu ja joogi reovee käsitlemine. Pärast toidu vesi läbi esimese tahke-vedel eraldamise. Vedel osa esimene õli ja vee eraldamine, õlijäätmete ringlussevõtu, vee ja seejärel järelravi. Toiduainete ja jookide reovee orgaanilise aine sisaldusega on kõrge, tahke osa tahke-vedel eraldamine kompostida. Kompostimine tooteid üldiselt kasutatakse orgaanilise väetisena põllumajanduslikuks tootmiseks.


Võtke meiega ühendust
Address:Xiajiazhuang Town, Boshan Dist. Zibo, Shandong, Hiina
Tel: +86-533-4200240  Fax:+86-533-4202240
E-mail:shuangying44858@163.com
Copyright © Zibo Boshan võidavad Chemicals Co., Ltd