call us on: +86-533-4200240  E-mail: shuangying44858@163.com  Fax:+86-533-4202240
Zibo Boshan võidavad Chemicals Co., Ltd
Telefoni: +86-533-4200240
E-posti: shuangying44858@163.com
Toote kategooria
News
Kodu > Uudised > Sisu

Tööstuslik alumiinium sulfaat saab heitvee eemaldamise põhjus

Rolli ning tööstusliku alumiinium sulfaat palju, seda saab lisaks fosfor, Xiao Bian kõigile tutvustada põhjused.

Tööstuslik alumiinium sulfaat heitvees sobib fosfori eemaldamine, mis on tingitud oma happeline ja happeliste ainete PH väärtusega reovee ja jätkuvalt hüdrolüüs. Carboxyl moodustavad põletiku carboxyl complex, mis reageerib vees fosfaadi sade fosfori eemaldamise mõju saavutamiseks tootma ortofosfaat moodustamiseks.

Fosfori heitvees võib jagada kolme tüüpi ortofosfaat, osaline fosforit ja orgaanilist fosforit. Positiivne fosfori kergesti reageeris lubjaga, tööstusliku alumiinium sulfaat fosfaadi sadestub esitada jne. Seega, kui keemilised fosfori eemaldatakse heitvett, tegelikult eemaldatakse ainult vees. Osaline fosforit ja orgaanilist fosforit ei ole lihtne välja lülitada veega, mitte toota sette reaktsioon koagulanti. Seoses reovee käitlemisel biokeemiliste teel mikroobse adsorptsiooni, lagunemine, tulemus on kasutada osalise fosfori, orgaanilise fosfori teisendatakse ortofosfaat fosfori eemaldamise eesmärgi saavutamiseks.

Reovee fosfori eest, kasutame tööstuslikku alumiinium sulfaat teostamiseks fosfori eemaldamine, et saavutada paremad ravitulemused ja säästa töötlemiskulud.

Tööstuslik alumiinium sulfaat teatud temperatuuril, selleks, et mängida oma maksimaalset kasu kõigile rääkida järgmist:

On leitud, et kui temperatuur on alla 5 ° C, PAC hüdrolüüsi kiirus on aeglane ja oma molekulaarstruktuuri muudab aktiivse oleku statsionaarne või passiivses olekus. Kui temperatuur on 5 – 20 ℃, struktuur tööstusliku alumiinium sulfaat on kõige stabiilsem molekulid, eriti temperatuuril umbes 20 ℃ vett, teha PAC kiire hüdrolüüsi ja temperatuur-5 ℃, molekulaarstruktuuri aeglane stop aktiivsus on aeglustus hüdrolüüsi kiirus, ja saasteainete reaktsiooni kiirus on aeglane, on raske vormi alum. Lisaks vee temperatuur on liiga madal suurendab vee viskoossus, flokuleerimine reaktsioon on aeglane, settimine toime nõrgeneb, floc raskem põrkuvad ühtekuuluvust, alum osakeste trahvi.

Külma talve Põhja, võite liituda apteegis umbes 10: 00 või umbes 15: 00. Kui temperatuur on liiga kõrge, on liiga kiire, flocs väiksem, tugev vedelikku, muda niiskuse teket tõus, setete ravikulusid PAC hüdrolüüsi kiirus ja vee saasteainete reaktsiooni kiirus. Võib ka tööstusliku alumiinium sulfaat on kõrge temperatuur inaktiveerimine, saab mängida oma rolli polümeeri flokuleerimine. Seetõttu, kasutades tööstusliku alumiinium sulfaat, vee temperatuuri saab kontrollida eespool 5 ℃, soovitavalt kell 20 ℃ -50 ℃, st soojeneb, mida kõrgemat temperatuuri, intensiivsem on Browni liikumise, seda kiiremini reaktsiooni kiirus.


Võtke meiega ühendust
Address:Xiajiazhuang Town, Boshan Dist. Zibo, Shandong, Hiina
Tel: +86-533-4200240  Fax:+86-533-4202240
E-mail:shuangying44858@163.com
Copyright © Zibo Boshan võidavad Chemicals Co., Ltd