call us on: +86-533-4200240  E-mail: shuangying44858@163.com  Fax:+86-533-4202240
Zibo Boshan võidavad Chemicals Co., Ltd
Telefoni: +86-533-4200240
E-posti: shuangying44858@163.com
Toote kategooria
News
Kodu > Uudised > Sisu

Värvimine raiskaja vee ravi heitvee kollane põhjused

Värvimise ja trükkimise tootmisharu raiskaja puhastite, kui reovee pärast biokeemiliste, hiiremürk ja vedel seebikivi, miks pärast värvi vee töötlemisel on kahvatukollane? See nähtus on üldiselt põhjendanud, millist meetodit tuleks kasutada see? Järgnevas analüüsis teiega trükkimise ja värvimise raiskaja puhastamise pärast kollane põhjus.

Värvimine hiiremürk reovee käsitlemine

Printimiseks ja värvimiseks kanalisatsiooni on levinud orgaaniline aines, värvisügavus, aluselise ja nii edasi. Kui see on ravitud hiiremürk ja vedel leelismetallide pärast on kollane seal on kaks võimalust, üks värvist ja värvimine kanalisatsiooni sadestatakse mitteioonne paljud anorgaanilised metalliioonidega, teine on värvi orgaanilise aine; Anorgaanilised metalliioonidega kõrvaldamise saab kohandada leelismetallide raiskaja veepuhastus lisades naatriumsulfiidi ja nii edasi, kuni sade anorgaaniline metalliioonidega. Kui trükkimise ja värvimise reovee orgaanilise aine ilmuvad kahvatukollane värv, tuleb kaaluda täiustatud oksüdatsiooni või imendumise.

Reovee algne värvus on kollane, raudmetalli pärast värv tuhmuma ja seejärel põhjused kollane tekkimist võib olla omamoodi anti värvi nähtus ja kasutamise ja mõned aktiivvärvained seotud ees näha värvi eemaldada , millele järgneb ja jäätmetes vee värvi, sarnane nii enamik värvimise ja raiskaja veepuhastus trükiprotsess biokeemiliste ravi.

Hiljutine kokkupuude selle värvimise taim kanalisatsiooni värvitustamine, raud, naatriumhüdroksiid ja polü alumiiniumkloriidiga, kasutamist pärast ravi osa punane või ei saa eemaldada, raiskaja vee ravi PH väärtus 8, miks punane osa ei saa eemaldada , kas arvesse asendamine teiste ravimitega? Siin oleme teinud probleemi analüüsi.

Hiiremürk manustamist meetod ja PH väärtus

Halvem, kuid nii kaua, kui asjakohane reaktsioon tingimused võib ka üldiselt vähendada heitveenormid värvi siis hiiremürk punane kasutamisele roheline raiskaja puhastamise mõju. Sel juhul tehakse järgmised soovitused:

1, lisada ees, naatriumhüdroksiid tagasi pluss must, pluss lisada pärast PH jäi 9 või nii. Pärast lisades naatriumhüdroksiidi, pH võib ulatuda enam kui 12, tugeva aluse all tingimused võib hävitada mõned värvilised sõprade, raske toime tulla värvilised sõprade arvesse lihtne käsitleda värvilised sõprade molekulaarstruktuuri. Ja siis alguses reaktsioonil must metallist PH on 11 või nii, värviliste metallide PH väärtusest 11 või enamas värvitustamine mõju oleks parem kui pH 8 või nii raiskaja puhastamise eriti osa raske toime tulla värvilised Sõprade .

2, on naatriumhüdroksiidi arvesse lubi, ravimite kulude vähendamise eesmärk parandada ravi ka.


Võtke meiega ühendust
Address:Xiajiazhuang Town, Boshan Dist. Zibo, Shandong, Hiina
Tel: +86-533-4200240  Fax:+86-533-4202240
E-mail:shuangying44858@163.com
Copyright © Zibo Boshan võidavad Chemicals Co., Ltd