call us on: +86-533-4200240  E-mail: shuangying44858@163.com  Fax:+86-533-4202240
Zibo Boshan võidavad Chemicals Co., Ltd
Telefoni: +86-533-4200240
E-posti: shuangying44858@163.com
Toote kategooria
News
Kodu > Uudised > Sisu

Titaandioksiidi keraamikatööstuses kate peaks olema suurem taotlus ruumi

Kaheksa osa keraamika tootmine on väga palju teada. K2O, Na2O, CaO, MgO, $literal, SiO2 ja $literal, TiO2. Esimesed kuus elemendid meie kasutada, vastavalt erinevatele toote nõuetele, seostavad koostamisel. Seejärel kaks punkti, nagu värvus elemendid, paljudel juhtudel me ei taha näha tooraine. Raua elemendi Ütlematagi selge, et me isegi tootmisprotsessis määrata raua eemaldamise protsess oma värvimine toimet nõrgendada. Titaan element põhitoorainete, on raske leida paljudel juhtudel inimesed toorainete titaanist abitu. Niisiis, mõistame, tegelikult titaan ei ole nii mõtleme, mingit kasu.

Seal on kolme tüüpi plaat titaan maagi, anataasi ja rutiili, titaandioksiid. Kuigi teadmistesse keraamiline tootmise peame värvimine element tegelikult looduses, titaandioksiidi on füüsiline väljund Viimane valge mineraal. Titaandioksiidi nimi näitab oma iseloomuliku valge. Ja põhjus miks titaandioksiidi keraamiline tootmises peetakse värvimine element, ebasoodne tootmise, peamiselt seetõttu, et titaandioksiidi 800 ℃, kristalliline ümberkujundamise esinemise pärast värvi, seega värvimine kristall. Keraamiline tootmises, temperatuur on sageli kõrgem kui 1000 ℃, seetõttu paljudes tööstusharudes tulemuslikkuse keraamikatööstuses suurepäraseid titaandioksiidi muutunud negatiivseks teguriks.

Viimastel aastatel keraamiline tootmisprotsessi, aeg, alguses keraamiline toormaterjalid raua ja titaani elemendid on põhimõtteliselt võtta ettevaatusabinõusid, et vältida värvimine. Kuid aeglaselt hakkas ilmuma mõned muutused, mõne toote tootmiseks vajaliku lõõgastuda raua ja titaani arvesse tehase standard toormaterjalide keraamiline äriühinguid. nagu päevakivi ning raua sisaldus 0,15% amplifikatsiooni 0,2 ~ 0,4% ja 0,2 0,1% maksimaalselt suurendust titaan sisu ~ 0,3%. Eelkõige hinnatakse on selle raua ja titaani võib reageerida, toodavad värvi ühendid, mis vastavad mõned tooted.

Lisaks Autor usub, et keraamikatööstuses, titaandioksiid peaks olema suurem taotlus ruumi, et inimesed omal algatusel kasutada titaan, titaan asemel. See on isepuhastuv toodete titaandioksiidi tooteid toode. Nagu nimigi ütleb, läbi mõistliku protsessi, keraamikatoodete pinna ettevalmistamise kihiga titaandioksiidi film, suudab keraamikatoodete isepuhastuv toime, väga sobiv välisseinad ja vannituba keraamilised tooted.

See isepuhastuv põhimõte seisneb nano-tasandil anataasi titaandioksiidi rollist rolli päikesevalgus, veemolekulid kas lagunevad vesiniku aatomid ja hapniku aatomid, aatomi sõltumatut hapniku olemasolu on tugev võime oksüdeerimiseks on mustuse plekid eemaldada toote pinnal. See on sarnane tuttav pesupulber, lisaks plekke pesupulber sisaldub täpselt NaClO lagunenud NaCl ja o aatomite vees ja hapniku aatomid saab eemaldada plekke. Oksüdatsiooni võimaluste, pärast inimeste kätte rohkem kui 10-minutilise pesemisprotsess on valkjas.

Kuna puhas toode on kasutatud toodete väga varakult. Jaapan 2000 aastat või nii kohati sidustooted uuringus tagasiside on hea. Oma tootmisprotsessi, eelkõige toodete tootmise liin 600 ℃ alla piirkonna, Sol pihustamine tehnoloogiliste seadmete paigaldamine, hilisem esitamine. Klaasist toode on pritsida nanomeetrise klassi titaandioksiidi Sol, Sol sulatatakse kõrgel temperatuuril ja Titania valge film on pritsida klaasi. On ka palju selliseid uuringuid Hiinas 5 ~ 450 on toodetud 50nm klassi titaandioksiidi õhukese kihi Shenzhen University ja Zhejiang University ~ 550℃, millel on märkimisväärne mõju. Koostamine on mõistlik dopingu nagu SiO2 dopingu ja haruldaste muldmetallide ioonidega elektroonikas, Soli mõju on parem.

Kohal, keraamilised tooted enda alla suur teenetemärgi turul. Osutatud Keraamiliste toodete kvaliteeti ja pinna esteetiline mõju tarbijatele, muljet arvestada kahelda tulevikus alguses tehtud keraamika spetsiifilise funktsionaalse mõjuga ka hõivata turul. ja titaandioksiid tehnloogia, tasub meie ootusi.


Võtke meiega ühendust
Address:Xiajiazhuang Town, Boshan Dist. Zibo, Shandong, Hiina
Tel: +86-533-4200240  Fax:+86-533-4202240
E-mail:shuangying44858@163.com
Copyright © Zibo Boshan võidavad Chemicals Co., Ltd