call us on: +86-533-4200240  E-mail: shuangying44858@163.com  Fax:+86-533-4202240
Zibo Boshan võidavad Chemicals Co., Ltd
Telefoni: +86-533-4200240
E-posti: shuangying44858@163.com
Toote kategooria
News
Kodu > Uudised > Sisu

Galvaniseerimiskesta veetöötluse põhilise protsessi voolu analüüs

Galvaanilise veekihistamise peamise protsessivoolu analüüs

Galvaniseerimine on mitmesuguste metallide pinnakattega metallist või muust materjalist keemiliste ja elektrokeemiliste meetodite kasutamine. Galvaniseerimistehnoloogiat kasutatakse laialdaselt masinaehituses, kergetööstuses, elektroonikas ja teistes tööstusharudes. Reovee kanalisatsioon on väga keeruline, lisaks tsüaniidi (CN-) heitveele ja happelisele baasijäävale on raskemetallide heitvesi ka potentsiaalselt ohtliku reovee kategooria galvaanikatööstus. Rasvmetallide heitvees sisalduvate raskmetallide klassifikatsiooni järgi saab seda jaotada kroom (Cr), nikli (Ni), kaadmiumi (Cd), vask (Cu) Gold (Au) reovee, hõbeda (Ag ) reovesi.

Galvaniseerimisel tekkiv veetöötlus nii kodus kui ka välismaal on üldiselt tähelepanelikult välja töötanud mitmesuguseid juhtimismeetodeid mürgiste töötluste kaudu, mis ei ole mürgised, kahjutuks muutunud kahjutuks, väärismetallide ringlussevõtuks, veetasete ringlussevõtuks ja muudeks meetmeteks raskmetallide heitkoguste kõrvaldamiseks ja vähendamiseks. Pidades silmas galvaanikatööstuse kiiret arengut ja kasvavat nõudlust keskkonnakaitse järele, on elektritoitmine Waster Water Treatment hakanud sisenema puhta tootmisprotsessi, täieliku kontrolli ja ringlussevõtuga majanduse integreerimise etappi, ressursside ringlussevõtt ja suletud kontuur on peamine suund arengule.

Galvaniseerimine on mitmesuguste metallide pinnakattega metallist või muust materjalist keemiliste ja elektrokeemiliste meetodite kasutamine. Waster Water Treatment Galvaniseerimistehnoloogia on laialdaselt kasutatud masinaehituses, kergetööstuses, elektroonikas ja teistes tööstusharudes. Elektrolüütiline heitvesi on keerulisem, kroomi, tsingi, vase, nikli, kaadmiumi ja muude raskmetallide ioonide ja hapete, leeliste, tsüaniidi ja muude väga toksiliste ainete sisaldusega heitvett sisaldav heitvesi. Reovee kanalisatsioon on keeruline, saasteained jagunevad kaheks peamiseks anorgaaniliste saasteainete ja orgaaniliste saasteainete kategooriateks: vee kvaliteedi muutumise vahemik, erinevate heitvee saasteainete mitmekesisuse tootmine, CODcr muutuste koefitsient; Jäätmete veetöötlus ja galvaaniline reovee toksilisus, mis sisaldab palju raskmetalle. Ioonid, kui seda ei töödelda otse ümbritseva vee all, põhjustab suurt reostust.

Minu riigi praeguse galvaanikatööstuse jaoks on Raster Water Treatment status quo statistika ja uuringud laialdaselt kasutatud galvaanilisest Waster Water Treatment meetoditest peamiselt seitsme kategooriasse:

(1) keemilise sadestamise meetod ja jagatud neutraliseerimis- ja sulfiidide sadestamismeetodiks.

(2) oksüdatsiooni- ja redutseerimisprotseduurid, mis on jagatud keemilise redutseerimismeetodi, ferriidi ja elektrolüüsi meetodiks.

(3) lahustite eraldamise meetod.

(4) Adsorptsiooni meetod.

(5) membraanide eraldamise tehnoloogia.

(6) ioonvahetuse meetodil.

(7) bioloogilise töötluse tehnoloogia, sealhulgas biofraktsioon, biosorptsioon, biokeemilised meetodid, taimekaitsevahendid.

1, raskmetalli galvaaniline plaat, Waster Water Treatment tehnoloogia status quo

Traditsioonilised galvaniseerimisjäägid Raster-veetöötlusmeetodid on: keemiline meetod, ioonvahetuse meetod, elektrolüüs ja nii edasi. Kuid traditsioonilisel meetodil galvaanilise reovee käitlemisel on järgmised probleemid:

(1) maksumus on liiga kõrge - vett ei saa ringlusse võtta, vee ja reovee käitlemise kulud moodustavad 15% kogu tootmiskuludest 20% -ni;

(2) ressursside raiskamine - vette juhitud väärismetallid ei saa ringlusse võtta;

(3) keskkonnareostus - raskete metallide galvaaniline reovesi kui "püsivad saasteained" bioloogilises ahelas ülekande ja akumuleerumise ajal ning lõpuks ohustab inimeste tervist.

Tavaline reovee galvaniseerimine membraanitehnoloogia abil on järgmine:

Kasutades membraanitehnoloogiat galvaaniliseks kasutamiseks Waster Water Treatment, et pakkuda parimat lahendust elektroparkimise tööstuse tehnoloogia uuendamiseks. Selle peamised omadused:

(1) kulude vähendamine - vee ja väärismetallide ringlussevõtt, materjalitarbimise vähendamine

(2) ressursside ringlussevõtt - väärismetallide ringlussevõtt

(3) keskkonnakaitse - heitvee või mikroheidete tühjendamine nulliga

Suure veetarbimise ja raskmetallide heitkoguste tootmise voolamine kõrge veekeskkonna reostusega takistas oluliselt galvaanikatööstuse jätkusuutlikku arengut. Traditsioonilise galvaanilise pliidiplaadi maksumus on Waste Water Treatment protsessi liiga kõrge, Raster Water Treatment Heavy Metal ei ole veekogusse ümbertöödeldud, seda on lihtne kahjustada bioloogiliselt. Vee ja raskmetallide ringlussevõtu membraanide eraldamise tehnoloogia, mis tegeleb galvaanilise plahvatusveega, võimaldab saavutada raskmetallide nullheitmete või mikroheidete, nii et tootmiskulud vähenevad oluliselt.

Membraanide eraldamise tehnoloogia kasutamine raskmetallide ja veeressursside galvaanilisest reovee taaskasutamisest, et vähendada või kõrvaldada selle reostus keskkonda, et saavutada puhas galvaanikatootmine, kuld, hõbe, hõbeda, nikli, vask ja muu galvaaniline reovesi eraldamine Tehnoloogia võib saavutada suletud voolu ja anda hea majandusliku kasu. Integreeritud galvaanilise reovee puhul saab pärast lihtsat füüsikalist ja keemilist töötlemist membraanide eraldamise tehnoloogia taaskasutada suurema osa veest, jäätmeveekäitlusse kuni 60% kuni 80%, vähendada reovee kogunäitajaid, vähendada saasteainete heitkogused.


Võtke meiega ühendust
Address:Xiajiazhuang Town, Boshan Dist. Zibo, Shandong, Hiina
Tel: +86-533-4200240  Fax:+86-533-4202240
E-mail:shuangying44858@163.com
Copyright © Zibo Boshan võidavad Chemicals Co., Ltd